הורוסקופ שבועי 12.06.15 – 18.06.15

Aries

מזל טלה
הקריירה מעניקה לכם לא מעט סיפוק. כולם רוצים לשמוע את דעתכם ומעריכים את הביצועים שלכם. על פי הורוסקופ שבועי כוכבי לכת רבים, מבליטים את החוזק, את הלוגיקה והיכולת שלכם לשכנוע. הדבר היחיד שיכול לקלקל הוא העובדה שאתם נוטים לזלזל בסמכותם של הממונים.
אהבה: במערכת היחסים ההבנה בין בני הזוג תהיה כמעט טוטאלית, כך שניתן לומר ששום דבר דרמאתי לא יקרה השבוע. לפי תחזית אסטרולוגית אתם תהיו יותר סובלניים ותשו כל מאמץ כדי להימנע מכל סוג של דיון לא נעים. הרווקים עוברים תקופה תחת סימן של חוסר יציבות מבחינת האהבה. אם מדובר על מערכת יחסים חדשה ואתם חושבים שיש לה פוטנציאל להיות רצינית אל תתביישו להפגין את הרגשות.
בריאות: טוב יהיה אם תחלטו להיפטר מכמה הרגלים המשפיעים באופן שלילי על בריאותכם. לפי אסטרולוגיה שבועית המאמצים שתעשו יביאו רק תועלת. כדי לעמוד מול כל הפיתויים הלא בריאים צריך רק רצון. אתם תרגישו יותר טוב עם עצמכם.

Taurusמזל שור
לפי הורוסקופ שבועי התחושה היא שהדלתות נפתחות מעצמן לפניכם ואתם תקבלו הזדמנויות רבות בתחום העבודה. יש לשקול כל הצעה בכובד ראש ולא לקחת שום החלטה בפזיזות, אלא לנתח לעומק כל העניין. הרצון להצליח ידחוף אתכם, גם כאשר הנסיבות לא נראות חיוביות.
אהבה: מרקורי ישפיע על חיי הזוגיות באופן חיובי. ההשפעה הזאת, לפי תחזית אסטרולוגית תגרום לכך שהתקופה הזו תהיה מלאה בשמחות והנאות. תנסו לשמור על התשוקה שבאהבה על ידי ג'סטות כלפי בני זוגכם. הרווקים יזכו ברגעים של אהבה, רוך, שותפות.
בריאות: כוכבי לכת רבים ישפיעו לטובה על בריאותכם. לפי אסטרולוגיה שבועית תקבלו המון אנרגיה, אבל אל תבזבזו אותה לחינם. אתם חופשיים לעשות כל מה שאתם רוצים אבל תנוחו מספיק, אם אתם רוצים לשמור על האיזון.

Geminiמזל תאומים
כבר בתחילת השבוע יחכו לכם יעדים תובעניים בעבודה.  לפי תחזית אסטרולוגית תצטרכו להיערך לקרת מצבים בלתי צפויים. יתרה על כן, אתם מודאגים מהמצב הכספי כך שתצטרכו לנהל את תקציבכם בצורה יותר טובה, לחשוב על כל הוצאה.
אהבה: לפי הורוסקופ שבועי אתם דורשים הרבה גם מעצמכם אבל גם מהאנשים הקרובים אליכם. שימו לב, ייתכן שאתם סומכים יותר מדי על בני זוגכם וזאת בדיוק הסיבה שהשבוע תהיה לכם הפתעה לא נעימה. אתם תנסו למצאו פתרון לבעיה איכשהו ותסיקו מסקנות הקשורות לעתידה של מערכת היחסים.
בריאות: בריאותכם, לפי אסטרולוגיה שבועית תהיה טובה ולא יהיו שום הפתעות לא נעימות במישור הזה. עם זאת, מאד לא מומלץ לעבוד לתוך הלילה או להישאר שעות רבות בעבודה. מומלץ לתכנן שיגרה אשר תשמור על אורח חיים בריא, מאוזן.

Cancerמזל סרטן
כבר בחלקו הראשון של השבוע מבחינת הקריירה על פי תחזית אסטרולוגית תרגישו תסקול מפני שכמה תכניות הקשורות לעתידכם בסופו של דבר לא יצאו לפועל. אל תהיו מאוכזבים אלא תהיו יותר ריאליים לגבי שאיפותיכם. עליכם להצליח לשכנע את הממונים מחדש על הערך שלכם בתחום המקצועי.
אהבה: אווירה די מתוחה במערכות היחסים בגלל וויכוחים בנושאים רגישים ולא תמיד אתם צודקים. חבל שאתם עושים רושם של אדם מתוסבך שקשה להבין אותו. על פי הורוסקופ שבועי גם הרווקים יתקלו בתגובות תוקפניות למדי, אשר יכולות רק לסבך את המצב.
בריאות: המצב הבריאותי לפי אסטרולוגיה שבועית סביר, אבל מצב הרוח לא משהו. אתם נוטים להיות פסימים ולראות תמיד את חצי הכוס הריקה. תתעודדו ותנו לעצמכם באמת כמה רגעים של שלווה. גם פעילות גופנית קבועה תסייע להחזיר את האנרגיה שלכם.

Leoמזל אריה

על פי תחזית אסטרולוגית אתם תעשו טעות אם תמשכו ללכת תמיד נגד הבוסים. לתקופה מה, אתם תהיו תחת זכוכית מגדלת שלהם, אך בסופו של דבר הדברים מסתדרים מעצמם. אל תעשו מזה עניין , אבל גם אל תהיו שעננים בכל מה שקשור לעבודה.
אהבה: הגיע הזמן לקיים דיון עם בן זוגכם לגבי הזוגיות. לפי הורוסקופ שבועי הדיון הזה יכול להיות סוער, אבל אם אתם תפגינו הבנה, הכל ייגמר בטוב ויופיטר תומך בכם. הרווקים צריכים להתכונן לחיות סיפור אהבה יפה. אתם רוצים להיות עצמאיים, אך לא תוכלו לברוח מהחיצים של קופידון.
בריאות: בדרך כלל, המורל שלכם הוא טוב. אתם, על פי  אסטרולוגיה שבועית קצת יותר דינאמיים מאשר בתקופה האחרונה, יותר עמידים בפני עייפות. אם אתם סובלים ממחלה כרונית, תהיה הטבה משמעותית.

Virgoמזל בתולה
אסטרולוגיה שבועית מבשרת על קבוצה של כוכבי לכת אשר שיכולים להביא לשינויים והבטחות, אבל גם האטה בהתקדמות בתחום הקריירה. אתם תצטרכו להסתגל למצבים החדשים באופן פתאומי ורוב הזמן, תרגישו נשלחים אל הבלתי נודע. זה הו מצב אשר אתם שונאים מאד.
אהבה: אם אתם נישואים ולא רוצים שהזוגיות תקבל תפנית לא רצויה, על פי תחזית אסטרולוגית יש להפסיק עם התעלומות והחידות, כי בני הזוג יתחילו לחשוד. חלק מהאלה שלא נשואים נמשכים יותר לקשרים עם יתרונות חומריים ושוכחים לשאול את עצמם אם הם אוהבים באופן אמיתי או לא.
בריאות: למרות שהכוכבים, לפי הורוסקופ שבועי חוזים מצב בריאותי תקין אל תקלקלו זאת עם יותר מדי אוכל. הגיע הזמן לעשות דיאטה או לעסוק בספורט, כדי לשמור על מצב הפיזי תקין. אלה שבגילאים מתקדמים יכולים להרגיש קצת אי נוחות.

Libraמזל מאזניים
בתחום הקריירה יש לכם הרגשה יותר חיובית ועל פי הורוסקופ שבועי אתם מוכנים להתחרות מול אחרים. בדרך הזאת תוכלו להבין טוב יותר את מערכות היחסים עם עמיתים לעבודה. מצב הרוח המצוין יאפשר לכם לעסוק בדברים מעניינים. בנוסף דרך הנחישות תוכלו לחזק את המוניטין.
אהבה: חיי הנישואים הם טובים ואתם עושים תוכניות ארוכות טווח, אך שימו לב שהשתיקה היא האויב המסוכן ביותר ביחסים בין בני הזוג. עבור אלה שלא נשואים, הקשרים שמתחילים השבוע, לפי אסטרולוגיה שבועית מבוססים על הבנה, מה שיכול להוביל לקשר אמין ומתמשך. במילים אחרות הם יפגשו את אהבת חייהם וזוכים להגשים את חלומותיהם.
בריאות: לכוכבים יש השפעה חיובית על בריאותכם. על פי תחזית אסטרולוגית, יש לכם אנרגיה ברמות שלא הכרתם ואתם יכולים לחשוב ששום דבר לא יכול לנצח אתכם. כאדי להיות זהירים, בסך הכל אתם רק בני אדם.

Scorpioמזל עקרב
על פי תחזית אסטרולוגית יהיה לכם שבוע מתיש וזה יגרום לכם לרצות לקחת פסק זמן מכל העיסוקים. הירח החדש מייצג היא תקופה של חשבון נפש. דווקא עכשיו, אתם חייבים להתרכז בעבודה. הביטחון העצמי בתחום המקצועי לא חסר וגם האנרגיה לא חסרה כך שחבל לא לנצל זאת.
אהבה: מערכות היחסים חייבות להיות מאוזנות. ייתכן על פי הורוסקופ שבועי שתרצו לסיים מערכת יחסים קיימת, אם היא לא לטעמכם. בכל מקרה, כדאי לחשוב היטב לפני כל החלטה, כי ניתן למצוא פתרונות לכל בעיה. אם אתם לבד, תוכלו להתחיל קשר חדש, אבל הוא יהיה לטווח קצר. בכל מקרה לפלרטט, זאת בברכה בשבילכם.
בריאות: אתם נחושים בדעתכם לעשות שינויים מבחינת סגנון חייכם, דבר שהוא אפילו הכרחי בהתחשב שבעובדה יש לכם בעיה להתרכז. אסטרולוגיה שבועית בהחלט ממליצה לתת לעצמכם זמן לנוח ולהירגע.

Sagittariusמזל קשת
אתם מאושרים מפני שהשבוע היחסים עם הסובבים הם מאד ידידותיים. כנרה שזאת הסיבה שאתם עובדים בלהט, אבל עם זאת יהיה לכם קושי לקיים אינטראקציה עם עמיתים לעבודה. יהיה מעין קצר בתקשורת איתם.  אסטרולוגיה שבועית ממליצה שתהיו קשובים ולנסות להבין מה גורם לקצר הזה.
אהבה: יש לכם כל הסיבות לשמוח ואתם לא מאפשרים לשום בעיה לקלקל את מצב הרוח הטוב. גם אם עדיין יש דברים שצריכים לסדר אותם במשפחה יש לשים בצד את הדאגות, לפחות לעת עתה וליהנות מכל ההפתעות הנעימות. לאלה שאין כרגע מערכת יחסים השבוע על פי תחזית אסטרולוגית יהיה מלא מפגשים עם חברים, כך שאין מה לדאוג, אתם לא תהיו לבד.
בריאות: אין שום דבר מיוחד קשור לבריאותכם, אבל, לפי הורוסקופ שבועי יש להמשיך לפקח על עורך חיים בריא, על שעות השינה ואיזון ביו מנוחה ועבודה. תנשמו, תרגיעו! לקראת סוף השבוע תעסקו רק בדברים אשר עושים לכם טוב, תצאו לטייל וכך תוכלו למלא את המצברים מחדש.

Capricornusמזל גדי

כוכבי הלכת לפי תחזית אסטרולוגית יעניקו לכם את העקשנות ואת הרצון להצליח בקריירה, כך שלא תהיה שום בעיה להתגבר על קשיים במקום העבודה. אתם מוכנים לעשות כל מאמץ ולא לחסוך בזמן במטרה להתקדם. התמורה לא תאחר להגיע וזה יניע אתכם להמשיך.
אהבה: בחיי האהבה יהיו הרבה רגעים החיוביים. לפי אסטרולוגיה שבועית אתם תצליחו לתקשר יותר טוב עם הפרטנרים שלכם. כפי הנראה תהיה הרמוניה מושלמת ביניכם ולא תצטרכו להתמודד עם מצבים לא נעימים במערכות היחסים שלכם.
גם עבור הרווקים הרומנטיקה חוזרת ובגדול.
בריאות: בזכות ההשפעה החיובית של מספר כוכבי לכת אתם מרגישים די טוב, אבל ברקע יש תחושה של עייפות מסוימת. על פי המלצת הורוסקופ שבועי המשיכו לנוח מספיק, אם אתם רוצים לשמור על האיזון. גם לגבי הרגלי התזונה אתם חייבים לפקוח עין ולא להגזים.

Aquariusמזל דלי
יש גורמים במישור המקצועי המאפשרים לכם קידום הקריירה או בחיים בכלל. לפי תחזית אסטרולוגית  יותר מתמיד אתם נחושים לא לאפשר לדברים הקטנים לשבש את עבודתכם וכך כל דבר אשר תעשו יהיה יעיל מאי פעם. בסופו של דבר אתם רואים את הפירות של עבודה ממושכת.
אהבה: לפני זמן מה נכנסתם למערכת יחסים שבה חשבתם שמצאתם את הנפש התאומה. למרבה הצער, שם לא בדיוק מצאתם את האושר בזרועותיו של משהו שבאמת אוהב אתכם. על פי הורוסקופ שבועי מאז שאתם ביחד אתם מרגישים לא טוב מבחינה רגשית וחושבים שהגיע הזמן להגיד "מספיק".
בריאות: תוכלו למצוא, בסופו של דבר, את האומץ, כדי להיפטר מכמה הרגלים שליליים עבור בריאותכם. לפי אסטרולוגיה שבועית המאמצים שלכם לא יהיו חסרי תועלת. יש לכם המון אנרגיה ורצון ברזל כדי לעמוד מול כל הפיתויים הלא בריאים.

Piscesמזל דגים
בין לבין, על פי הורוסקופ שבועי אתם מרגישים שהעבודה היא מאד אינטנסיבית, אבל אתם ממלאים את תפקידכם בצורה הכי טובה. זאת תקופה שהיא יכולה לתרום להתקדמות מבחינת הקריירה או לשיפור מבחינה כלכלית. האינטרסים שלכם הם קשורים לעתידכם.
אהבה: אם אתם במערכת יחסים כל מה שקשור לכך יעמוד במבחן השבוע. על פי אסטרולוגיה שבועית סוף, סוף תבינו כמה אתם משקיעים במערכת הזאת ומצד שני כמה בני זוגכם מוכנים להציע בתמורה. בכל אופן, אם אתם רוצים לאזן את המצב יש להבהיר כל דבר אשר גורם לכם אי שביעות רצון. הרווקים אם הם רוצים למצאו אהבה הם חייבים לשים בצד את החברים.
בריאות: גם אם לא התאמצתם יותר מדי בזמן האחרון, ייתכן שתעריכו באופן שגוי את האנרגיה לשבוע הבא. סדר יומכם, לפי תחזית אסטרולוגית  יהיה עמוס במיוחד ואתם חייבים להיות מסוגלים להתמודד עם כל אתגרים. העייפות תגיע במוקדם או במאוחר. כדי להחזיר את התאווה החיים תשתמשו בתוספי תזונה מצמחי מרפא.