הורוסקופ שבועי 15.11.13 – 21.11.13

Ariesמזל טלה
בעבודה לא חסרה אנרגיה. את מאוד פעילים ויוזמתיים, אבל ההתלהבות תצטמצם לאורך הזמן. גם כן. לאט, לאט אתם עוזבים את הפרויקטים שבהם אתם עובדים כנגד רצונכם. לסיים אותם. . יהיה יותר כוח רצון ועקשנות להוביל את אלה שקרובים לליבכם.  
אהבה: בין בני הזוג יהיו כמה סכסוכים קטנים, אבל שום דבר רציני. מרקורי מעניק לרווקים הרבה ביטחון עצמי. הם מגייסים את כל הפוטנציאל של הפיתוי וכך מסוגלים למשוך תשומת לב בקלות. האהבה מביאה תגמולים מוחשיים.
בריאות: סיבולת פיזית טובה, למרות מערכת עיכול רגישה, אבל לא משהו רציני. דיאטה קצרה לא תזיק.

Taurusמזל שור
על פי הורוסקופ שבועי, ישנה הרגשה של התחלות חדשות כמעט בכל התחומים: משפחה, מקצוע בית וכו', אבל אתם, לא צריכים להסתמך על העזרה של מישהו מהסביבה שלכם. יש סדרה של דברים שאתם צריכים לתקן, אבל אתם כבר עייפים, בכדי לתקן את כל מה שאחרים מקלקלים. אתם חייבים להשתמש בקסם שלכם, כדי להרשים את הסובבים אתכם. בוודאי, זה לא יהיה לכם קשה למשוך הרבה אנשים לצד שלכם. אפשרי אפילו לקבל תשומת לב מאדם מהמין השני. לקראת סוף השבוע תקבלו את חדשות שכל כך שציפיתם להם

Geminiמזל תאומים
על פי הורוסקופ שבועי, מבחינת מקצועית, ההשפעה הטובה של הכוכבים תאפשר לך למצוא פתרונות מהירים ויעילים ולהתגבר על הקשיים ולמנוע סיבוכים. יש להיזהר בלשתף אחרים עם סודות אישיים : כך תוכל להימנע מתהפוכות אפשריות של מצבים שונים בדקה האחרונה.
באהבה: במשפחה האהבה לא יציבה: מריבות אלימות ולאחר מכן פיוסים נלהבים. למי שלא נשואים הם המאוהבים כל הזמן:  סטוצים והרפתקאות לא חסרים. אבל לאמרות כל זה התחושה היא תחושה של בדידות. הכל בסדר, אבל לא להגזים יותר מדי במשחק הזה, כי עמוק בליבם, הם שואפים יחסים בר קיימא.
בריאות: מאדים מעניק אנרגיה, כוח, אך גם דלקות ואלרגיות.

Cancerמזל סרטן
במישור המקצועי אתם גם עובדים קשה ובאופן אחראי מאד. אתם יעילים, אבל מעט מדי סמכותי על פי דעתם של עמיתים או שותפים עסקיים. להרהר בקפידה לפני לקיחת החלטות מכריעות. קחו את זה בקלות…
באהבה: יהיה טוב יותר אם בקשרים עם בני הזוג לא תהיו כל כך רכושניים. לאלה שלא נשואים, התקופה מאד מבטיחה מבחינת החיים הסנטימנטאליים. אתם לא צריכים לפספס שום הזדמנות חברתית, כי זה יוביל להישג גדול: תמצאו את האדם הנכון בשבילכם.
בריאות: אתם ידעתם ימים טובים יותר! "משהו" מונע מכם להיות בכושר טוב. הפתרון: הרפיה, ויטמינים וקצב עבודה איטי יותר.

Leoמזל אריה
מבחינה מקצועית זאת תקופה טובה. אם אתה מובטלים, תוכלו למצוא משהו שמתאים לרצונות והיכולות שלכם. אם אתם רוצים לשפר את תנאי העבודה, הדרישות יתקבלו.
אהבה: המשפחות הן תחת ההגנה של כוכב הלכת נוגה והחיים מתמלאים באהבה מחודשת. הרווקים לרוב נוטים להיות מסונוורים מרגשות ותשוקות. את המגמות האלה צריך להרחיק אותן, אחרת יהיו צרות, הכזבות, במיוחד שהאדם שבחרתם הוא לא הבחירה הטובה ביותר.
בריאות: אתם נהנים ממצב פיזי טובה אז לא לסכן זאת עם טבק, אלכוהול ואפשר אפילו להוריד קצת מה"צמיגים"

Virgoמזל בתולה
בטוחים ביכולות שלכם, באופן מוצדק, יש לכם חלומות גדולים הוגנים.השמש ממריצה ואתם יכולים להשיג יעדים מקצועיים חשובים. רוח התחרות היא מורגשת היטב והמתחרים? כדי להם להיזהר טוב!
באהבה: השבוע יכולים להגדיר את החיים בתוך המשפחה בשתי מלים: הרמוניה והנאה. למי הם לא נשואים, היבט מסוים של מרקורי יכול לשים קץ באופן סופית לקשר רציני. לא להתנהג בביטול אל משהו, לפני שאתם מכירים היטב את האנשים הנוגעים בדבר.
בריאות: קצת עצבניים ומצוברחים. מומלץ להיות זהירים מאחורי ההגה וגם בהפעלת מכשירי חשמל.

Libraמזל מאזניים
קריירה נותנת לכם סיפוק רב. לא רק שמקשיבים לכם, אבל גם מבינים אתכם. על פי הורוסקופ שבועי כוכבי לכת רבים, מדגשים את כוחותיכם, את הלוגיקה, והיכולת לשכנוע. "הכתם השחור" היחיד הוא שאתם נוטים לזלזל בסמכותם של הממונים.
אהבה: השגרה והרגלים לוחצים חזק על כתפיהם של אלה שנישאו כבר. הרווקים משני המינים, מחפשים כל מה שאקזוטי ונמשכם לכל דבר שקשור לחו"ל. רבים יוכלו למצוא את הזוג במהלך טיול.
בריאות: מצב הבריאותי הוא יותר טוב מאי-פעם. אל תעשו שימוש לרעה באנרגיה שלכם ולהתרחק ממצבים מלחיצים.

Scorpioמזל עקרב
החיים המקצועיים שלכם יכולים להיות נתונים לשינוי מלא, מה שאתם לא אוהבים, אך השינויים האלה עשויים להיות נחוצים ומועילים. רצוי להיות ממושמעים, דייקנים ולהוכיח סבלנות כלפי עיכובים בלתי נמנעים. ובמיוחד, שלא יהיו ספקות בקשר לכישוריכם או בסיכויים להצליח.
אהבה: לחיים של בני הזוג במשפחות יש פרספקטיבה ראויה להערצה. בחיים של הרווקים , אהבה גדולה יכולה להופיע והם כבר חושבים על נישואים. מצד שני, כמה סיבוכים יכולים להתרחש. אם הם מצליחים להתגבר על המכשולים הללו, למערכת היחסים יש כל הסיכויים להצליח.
בריאות: אנרגיה לא חסרה לכם. אוראנוס, למרות שמשפיע באופן חיובי, הוא יכול לגרום להם להגזים. שינה היא התרופה.

Sagittariusמזל קשת
הנושא המשפחתי מעסיק אתכם מאוד בזמן האחרון וכל נושא הבית נראה לכם מאוד בוער השבוע מבחינת עשייה, הורידו מהלך וחשוב שלא תפעלו בפזיזות. ישנה אפשרות של קרע בין המשפחה לקריירה אשר עד כה הייתה מאפשרת יותר והשבוע הינה מלחיצה- תמרנו בין המצב ואל תתפשרו אל אף אחד מהם, הצטיידו בהרבה איפוק והבלגה. לרווקים שבניכם זהו שבוע מצוין להיכרויות והיסחפות של אהבה גם לאלו אשר נמצאים בזוגיות, טפחו את בן זוגכם ואולי תצפה לכם הפתעה בהמשך.

Capricornusמזל גדי
אתם יכולים השבוע לשפר את המצב מבחינת מקצועי, הודות ליופיטר, אשר הוא נמצא בזווית הרמונית. עם זאת, לא לעשות שום דבר, אשר עלול לסכן את מקום העבודה, גם אם האווירה או התנאים אינם לגמרי טובים.
אהבה: אוראנוס גורם לחוסר יציבות של בן/בת הזוג, אך ילידי מזל הזה, עם כל זה, יפגינו הבנת עם הפרטנר שלהם. לאלה שהם לא נשואים, התקופה היא חיובית לאירוסין או לקשר רומאנטי חדש. התחייבויות סנטימנטאלי בתקופה הזאת עשויה להיות בר קיימא.
בריאות: כוכב הלכת פלוטו דורש מכם להרגיע ולנוח, אחרת אתם תבזבזו את האנרגיה באופן מיותר.

Aquariusמזל דלי
במישור המקצועי יש לנצל את הנסיבות החיוביות. אתם יכולים להעמיד על הרגליים פרויקטים. אם אתם תשתמשו יותר בדיפלומטיה, תקבלו תמיכה יעילה יותר. יש באווירה של קידום עבור רבים מכם.
אהבה: לחיים בתוך המשפחות יתרונות רבים עודות ההשפעה של הכוכבים ונוס ומארס. מה טוב! הרווקים בדרך כלל לא עושים את הצעד הראשון, אך הפעם ונוס יעזור להשגת החלום הסודי ביותר ואת האומץ: אתם לא תתחרטו על זה!
בריאות: ההשפעה של מאדים מגבירה את האנרגיה שלכם. אבל להתרחק מעצבים אשר יכולים מפריע לשינה.

Piscesמזל דגים
אם מדברים על תחזית אסטרולוגית שבועית, השבוע מתחיל עם טיפול בעניינים כספיים. בגלל מיקום הכוכבים בשמיים, השמש תזרח גם ברחוב שלכם. היא תעניק לכם ביטחון לגבי העתיד. יש לכם רעיונות חדשים, אתם מקבלים מידע שאתם זקוקים לו והתשובות שציפיתם להן. השבוע תפגשו את האנשים הנכונים ותקבלו מהם מקורות השראה. קיימים קשרים בחו"ל ואפשרי שתחשבו על נסיעה. "אתה, זה מה שאתה חושב" מתאים לכם, במיוחד השבוע, אז לשים לב לאיכות של המחשבות שלכם.