הורוסקופ 2020

הורוסקופ שנתי 2020

אסטרולוגיה לשנת 2020 הבאה עלינו לטובה, חושפים ומציגים בפנינו את השנה הקרובה בפריסה לקטגוריות הכוללת כניסה לפרטים קטנים. זאת על מנת לאפשר לכם הצצה קלה אל השביל אותו תחצו בשנה הקרובה. הורוסקופ לשנת 2020 מראה כי זאת הולכת להיות שנה מיוחדת וזאת בשל המיקומים של הכוכבים והשמש בשמים אשר משפיעים עלינו באופן ישיר.

זוגיות ואהבה

בהיבט הרומנטי זו אכן הולכת להיות שנה סוערת אצל מרבית המזלות, הורוסקופ 2020 מציג תמונה נרחבת הכוללת מספר מאבקים פנימיים לאלו אשר חווים זוגיות מזה מספר שנים לעומת אלו אשר יגלו אהבה בפעם הראשונה ויאלצו לבחור האם להתמסר לה. מזלות אשר מתקשים להתמסד יתרכחו השנה וזאת תהיה פתיחת דלת מצויינת עבורם.

קריירה

היבט זה מאוד משמעותי גם הוא השנה, אסטרולוגיה 2020 מציג כי זה הזמן להתקדם או לעשות משהו בנוגע לחלומות שלכם בפרט למזלות האש והאוויר. מיקום הכוכבים בשמים מושך את מזלות האש והמים אל רצונות קיצוניים אותם ירצו לממש ואכן יש לתת קפיצה למים ולנסות להתקדם מהמקום בוא אתם נמצאים. מזלות המים והאדמה גם הם ירגישו בשינויי אוירה מבחינת קריירה במובן החיובי.

בריאות

הפן הבריאותי מאוד משמעותי לאדם זאת משום שהוא משפיע באופן ניכר על יתר הקטגוריות, ברור שאם אדם אינו במיטבו מבחינה בריאותית אין הוא יתפקד באופן ראוי באף אחד מן המישורים. אסטרולוגיה שנתי 2020 מציד בפנינו תמונה אשר בהמון מובנים תלויה בנו. על פי מיקום הכוכבים והשמש נראה כי באופן כללי הפן הבריאותי יהיה על צד החיובי, עם זאת הדבר מותנה באורח חיים בריא ושמירה על עצמכם. מבחינת כל המזלות ישנה התראה מסויימת מבחינת לקיחת סיכונים בריאותיים, כלומר אל תהיו קיצוניים השנה עם עצמכם.

כלכלה

לרוב ההיבט הכלכלי מתחבר עם הקריירה באופן מובהק, עם זאת ישנם היבטים נוספים בתוך קטגוריה זאת אשר הינם משמעותיים. מבחינת מזלות האוויר, הורוסקופ שנתי 2020 מציג כי אין לקחת סיכונים והשקעות מיותרות בשנה הקרובה, יש להתמקד בדברים אשר הינם מושקעים ולחכות בסבלנות לפריחה ושגשוג מהם. מזלות האדמה חווים היפוך משמעותי ומתקופה של שפל הם מתרוממים אל מקום גבוהה ומצליחים להתאזן וזאת בזכות מיקומו של הכוכב אוריון בחמצית השנה. מבחינת מזלות האש והמים יהיו פתחים מסויימים למנף את מצבכם הכלכלי, עם זאת יש לבחון אותן כראוי טרם ההשקעה.

הורוסקופ 2020


עמוד זה נצפה ע"י 5,304 גולשים