מזל קשת התאמת מזלות

בני מזל קשת מחפשים את החופש בתוך מערכת היחסים, מבחינתם התאמת מזלות תהיה אידיאלית רק כאשר הם יקבלו את מבוקשם ולא יצטרכו להיגרר אחרי הרצונות של בן או בת הזוג.




מזל קשת עם מזל טלה
בני מזל קשת יכולים למצוא את עצמם מסתדרים עם בני מזל טלה. אך לעיתים על פי הורוסקופ הקשתים יכולים להיתפס כלא רציניים עבור הטליים שמעדיפים יציבות.

מזל קשת עם מזל שור
בני מזל קשת ובני מזל שור לעולם לא יכולים להיות בסוג של מערכת יחסים בניהם. התאמה בין מזלות אלה יכולה להיראות מבטיחה אך מהר מאוד תבינו שכל אחד עם רצונות ודרך חיים שונה.

מזל קשת עם מזל תאומים
בני מזל קשת יכולים להיות במערכת יחסים קצרה ואיכותית עם בני מזל תאומים. בסופו של דבר על פי אסטרולוגיה כמו שהאש ניצתת בהתחלה כך היא תכבה.

מזל קשת עם מזל סרטן
בני מזל קשת רואים בבני מזל סרטן את ההפך הגמור מהם, ולכן התאמה זוגית בין שתי מזלות אלה לא תצליח להביא אותם לזוגיות ארוכה, ולכן עדיף לוותר מראש.

מזל קשת עם מזל אריה
החיבור בין בני מזל קשת ובני מזל אריה יכול להוליד מערכת יחסים של הבנה והערכה. הורוסקופ אהבה מחמיא לחיבור בין שתי מזלות אלה, ומתאר כי מדובר בקשר חזק ויציב.

מזל קשת עם מזל בתולה
בתחילת הדרך נדמה כי בני מזל קשת ובני מזל בתולה נמצאים על דרך המלך, אך מחשבון אהבה מציין כי עם חלוף הזמן יתגלו יותר פערים בתחומי עניין משותפים ובנושאי שיחה.

מזל קשת עם מזל מאזניים
בני מזל קשת נרתעים בתחילה להיכנס למערכת יחסים רצינית, עבור בני מזל מאזניים על פי הורוסקופ מדובר בנקודת תורפה. ולכן המאזניים יעדיפו להתרחק ממערכת יחסים עם הקשתים.

מזל קשת עם מזל עקרב
אם מדברים על הפכים, כנראה הכוונה היא לבני מזל קשת ובני מזל עקרב. התאמת מזלות אלה תוליד תהום שיהיה קשה מאוד לגשר עליה. לכן עדיף לא להיכנס למיטה חולה מלכתחילה.

מזל קשת עם מזל קשת
בני מזל קשת יכולים להיות במערכת יחסים בינם לבין עצמם, אך חוסר הרצינות מצד שתי הצדדים על פי אסטרולוגיה עשוי למנוע מהקשר להמריא לגבהים של משהו רציני יותר.

מזל קשת עם מזל גדי
בני מזל קשת ובני מזל גדי שונים במהות האחד מהשני, התאמה זוגית תביא למבוי סתום כאשר כל אחד מהצדדים ירצה לקחת את המערכת יחסים למקום אחר מבן זוגו.

מזל קשת עם מזל דלי
בני מזל קשת יכולים למצוא אוזן קשבת אצל בני מזל דלי וכך להפך. החיבור בניהם לפי מחשבון אהבה יכול להוליד קשר מעניין שבנוי על הבנה ורעיונות משותפים מצד שניהם.

מזל קשת עם מזל דגים
בני מזל קשת הישירים לא יכולים לחיות בשלווה עם בני מזל דגים השלווים. הורוסקופ אהבה מציין כי הקשת לא יאהב את העדינות של הדגים וכך להפך.

title_zodiac-compatibility

התאמת מזלות היא אחת מהאפשרויות הטובות ביותר למציאת אהבה, כיום ישנם אנשי מקצוע רבים בתחום של אסטרולוגיה שיוכלו לספק לכם התאמה בין מזלות באופן מקצועי ויעיל. אנשים רבים נוטים להקל ראש בכל הנושא של התאמה זוגית על פי המזל, אך מדובר פה בדרך שלוקחת את כל התכונות הבולטות בכל מזל ועל פי זה מבצעים התאמת מזלות.


הוספת תגובה

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.