מזל שור התאמת מזלות

בני מזל שור עצמאיים במיוחד, הם לא מאלה שיזרמו איתכם עם כל הצעה. לכן צריך לדעת לבחור לו בקפידה התאמה זוגית על פי אסטרולוגיה ומזלות. הם לא יתחברו עם כל אחד.
מזל שור עם מזל טלה
מערכת היחסים בין מזל שור לבין מזל טלה איננה אפשרית. התאמת מזלות אלו תוביל למערכת יחסים של עקיצות וירידות. לא מומלץ בכלל ויוביל לקריסה מהירה.

מזל שור עם מזל שור
בני מזל שור אינם מסוגלים להסתדר בינם לבין עצמם. טיב מערכת היחסים חומרי במיוחד, רומנטיקה לא תהיה במערכת היחסים הזו וכל התאמה בין מזלות אלו לא תצליח להחזיק מעמד מחוץ לפן העסקי.

מזל שור עם מזל תאומים
בני מזל שור עם עצלנים מטבעם ולוקחים הכול בקלות. על פי אסטרולוגיה הזיווג עם בני מסח תאומים לא אפשרי, השור העצלן אינו יסתדר עם בני מזל תאומעם הפעלתנים וחדורי המוטיבציה.

מזל שור עם מזל סרטן
אם מדברים על התאמה מושלם כנראה שהכוונה היא לזיווג בין בני מזל שור ובני מזל סרטן. מחשבון אהבה מתאר מערכת יחסים של הרמוניה והבנה עיוורת בין שתיהן.

מזל שור עם מזל אריה
התאמה זוגית של בני מזל שור עם בני מזל אריה יכולה להיראות מבטיחה בתחילת הדרך. אך ככל שעובר הזמן בני מזל אריה ירגישו לכודים במערכת יחסים עם השוורים.

מזל שור עם מזל בתולה
אחד מהזיווגים הטובים ביותר זה בין בני מזל שור ובין בני מזל בתולה. הורוסקופ אהבה מתאר ששתי הצדדים ירגישו בטחון בקרבה ויוכלו לשים את הראש זה על הכתף של זה.

מזל שור עם מזל מאזניים
בני מזל שור יכולים להיות בקשר נהדר עם בני מזל מאזניים. האהבה והרומנטיקה שולטים במערכת יחסים, על פי אסטרולוגיה למערכת היחסים הזאת יש בסיס טוב.

מזל שור עם מזל עקרב
בני מזל שור ובני מזל עקרב הם מזלות משלימים. ישנו צורך הדדי האחד בשני, ועל פי מחשבון אהבה השור מאזן את העקרב ולהפך העקרב מאזן את השור.

מזל שור עם מזל קשת
בני מזל שור מסתדרים טוב מאוד עם בני מזל קשת. התאמת מזלות אלו טובה מכיוון שהשור מייצב את הקשת וכך גם הקשת מייצב את השור שלעיתים עשוי להיות בנאלי ושמרן מידיי.

מזל שור עם מזל גדי
התאמה בין מזלות אלה טובה אך ורק לצורכי ביזנס. הם לעולם לא יכולים לפתח מערכת יחסים רגשית, בני מזל שור ובני מזל גדי לא מסוגלים לתת אחד לשני את הדרוש במערכת יחסים.

מזל שור עם מזל דלי
בין בני מזל שור ובין בני מזל דלי יש פערים מהותיים בתפיסת החיים. השור לא אוהב שינויים, ואילו הדלי חי מרגע לרגע. התאמת זוגיות מסוג זה לא תוכל לשרוד אפילו בתחילת הדרך.

מזל שור עם מזל דגים
הורוסקופ אהבה בין בני מזל שור ובין בני מזל דגים תהיה נהדרת. הדגים חייבים כתף להניח עליה את הראש דבר שנמצא אצל השוורים והם מרגישים חזקים ויציבים במערכת היחסים.

title_zodiac-compatibility

התאמת מזלות היא אחת מהאפשרויות הטובות ביותר למציאת אהבה, כיום ישנם אנשי מקצוע רבים בתחום של אסטרולוגיה שיוכלו לספק לכם התאמה בין מזלות באופן מקצועי ויעיל. אנשים רבים נוטים להקל ראש בכל הנושא של התאמה זוגית על פי המזל, אך מדובר פה בדרך שלוקחת את כל התכונות הבולטות בכל מזל ועל פי זה מבצעים התאמת מזלות.


הוספת תגובה

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.