הבית על פי תורת הפנג שואי

פנג שואיהבית בו אנו מתגוררים חייב להשרות עלינו תחושת בטחון ולתת לנו תחושה שאנחנו ממוקמים במקום בו נוח לנו להיות. בשנים האחרונות ניתן לשמוע דרישה הולכת וגוברת של אנשים רבים לשיטת סידור בית על פי  הפנג שווי. מאמר זה יסביר מהו פנג שווי ואיך הדבר בא לידי ביטוי בכל הקשור אל אריזת בתים וסידורם.

מהי שיטת הפנג שואי?

כאן מדובר על שיטה סינית עתיקה שעיקרה היא סידור הבית וכל החפצים והריהוט בו בצורה שתשלב הרמוניה עם הדינאמיקה הטבעית של החיים. המשמעות של פנג שואי היא שילוב של רוח ומים והאמונה היא שהרוח מתפזרת ומקווי המים הם אלו שתוחמים אותה. כללי סידור בתים על פי תורה/ שיטה זו הם:

•    איזון הרמוני – השכרת שירותי אריזת דירה תיעשה רק לאחר שמוודאים שהצוות המומחה מכיר שיטה סינית זו של פנג שואי ויכול להבטיח ללקוח, שכל הקשור אל אריזת דירה או/ו סידור הבית יעשו על פי הכללים של שיטה זו. הצוות המקצועי ידע שאסור לתלות ראי מול הכניסה הראשית של הבית, רצוי שפינות החדות של הרהיטים יהיה מעוגלות וזאת על ידי מיקום העציצים או בדים מסוימים בפינות הריהוט. כללים נוספים אליהם יש לשאוף הם הימנעות ממצבים בהם תאורה טבעית אינה נכנסת לבית ועוד.

•    סידור בית וצפיפות- בהתאם לכללי שיטת הפנג שואי יש להימנע ממצבים של העמסת ריהוט ופריטים נוספים בכל חדר. כאן חשוב מאוד לשכור את שירותיהם של מקצוענים בתחום אריזת בתים ולפנות את כל הפריטים בהם לא משתמשים למחסן הבית או לכל מקום אחר וזאת על מנת שהאנרגיה תוכל להיות דינאמית בצורה הדומה ביותר למצבה בטבע. בנוסף, חשוב לשאול את החברה האם היא מספקת שירותי אריזה של ציוד חשמלי שקיים בבית וזאת משום שכמה שפחות ציוד שמתחבר לחשמל, יותר טוב. כלל נוסף אותו מיישמים המקצוענים בתחום הוא מיקום המיטה בכל מקום בחדר מלבד מול דלת הכניסה אל החדר.

לסיכום, נכון להיום ניתן לשכור שירות מקצועי של אריזת דירה וסידורה בהתאם לשיטת הפנג שואי הסינית. דבר שיאפשר לדיירי הבית ליהנות מאנרגיה חיובית ושלווה בבית.

 

ללמוד יותר על פנג שואי וטיהור אנרגטי

פנג שואי בחדר הילדיםפנג שואי בחדר הילדים
הילדים הרבה יותר רגישים מהמבוגרים ויצירת סביבה אנרגטית התומכת בהם, מקבלת חשיבות יתר וכך גם כל מה שקשור לתחום פנג שואי. חשוב שהחדר יהיה מסודר ומעוצב נכון עבור הילד כך שיוכל להירגע אחרי יום של לימודים…
readmore

One Comment

  1. סלמון
    19/08/2015 @ 13:54

    מאוד מעניין מה שלמדתי על פנג שואי.
    אדבר עם אישתי על זה כי נראה לי שזה חשוב.

    Reply

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נגישות