אסטרולוגיה והשפעתה על בחירת מקצוע

כשעולם העסקים מלא בתפקידים שונים ומגוונים, אנשים אינם יודעים איכן הם ינצלו טוב יותר את היצירתיות שלהם ואיזה תפקיד יתאים להם ביותר. אסטרולוגים מומלצים חקרו את הנושא והגיעו למסקנה שבתים 5 ו-7 במפה האסטרולוגית הקשורים בין היתר לחיי העבודה והעסקים שלנו, פורסים בפנינו מפה מפורטת הממליצה על סיווג התפקידים הנכון לכל מזל.

בית 5
בית 5 מלמד על היצירתיות שלנו והיחס שלנו לילדינו. אז מה אומר בית 5 על המקצוע המתאים לנו?

שור: לרוב עיסוק בפיסול, עבודות יד, אדריכלות ועיצוב פנים
גדי: נושא הכללה תופס חזק, שיטות ארגון.
טלה: כל מה שקשור בספורט, ריקודים ואומנויות לחימה
קשת: טיולים וטבע ובעלי חיים
סרטן: בישול, נגינה ושירה
עקרב: כל מה שקשור במיניות או פסיכולוגיה והבנת הנפש לדוגמא פסיכולוג
תאומים: כתיבה, עיתונאות, הרצאות וכל מה שקשור לתקשורת
מאזניים: משפט, ביקורת והסברה
בתולה: מדעים, תשבצים, אלקטרוניקה ומחשבים
אריה: בדרך כלל אופנה ודוגמנות, קצת משחק
דגים: מיסטיקה ומשחק
דלי: כל מה שקשור בהמצאות, פטנטים ורעיונות

בית 7
בית 7
מבטא את כל הקשור לעסקים… חושבים על ניהול נדל"ן בארה"ב או להיות מנהל פרוייקט מיוחד? בואו לראות אם זה מתאים לכם לפי מזלכם!

טלה: בעל רעיונות יצירתיים אך נוטה להכניס את העסק להוצאות גדולות
תאומים: מתאים לשיווק ופרסום אך לא אמין, חסר אחראיות, עלול לגלות סודות לנצלנים, פטפטן, לא מתמקד מספיק בעסק
סרטן: רגיש מאוד, משקיע בעסק כאילו זה העסק שלו, מרגיש שהעסק הוא ביתו השני
בתולה: מעדיף ראש קטן ולהיות האיש הטכני, קשור לכל נושא הנהלת החשבונות והחישובים, רגוע, ממוקד, צנוע.
מאזניים: לא אסרטיבי, לא רמאי, לא בוגד, הוגן ומשתף פעולה
קשת: מעדיף להתנהל מהטלפון הנייד ומהאינטרנט, סביבת עבודתו בדרך כלל בבית, פזרן, קל דעת ואינו מתחייב.
גדי: שאפתן ומקצועי, בעל תבניות נוקשות שאי אפשר לשנותן, רואה לטווח הארוך
דגים: חלש במשא ומתן ורצוי להשגיח עליו שלא ייקח חלק בתפקיד שעלולים לנצלו, הוא מסור אך אינו אסרטיבי ונאיבי.
שור: שמרן ונוח, סולידי, אינו דוחף קדימה
אריה: ידחוף את העסק להוצאות גדולות, ידאג לחיצוניות העסק ולמראו כלפי חוץ, ישקיע בעצמו על פני שותפים.
עקרב: טוטאלי לטוב ולרע, משקיע את נשמתו לעסק
דלי: אינו לויאלי לעסק, עשוי להשקיע בעסק, לטפח אותו ואז לעזבו. לא מתאים לניהול השוטף של העסק, קשה להסתדר איתו.

Ariesמזל טלה
אחד הדברים שהכי מאפיינים את בני מזל טלה זה ששגרת החיים שלהם זה חוסר שגרה. הם תמיד חייבים לשנות ולהחליף דברים וכך גם בתחום העבודה – הם חייבים עבודה מאתגרת שלא תשעמם אותם אחרת הם לא ישרדו בה לאורך זמן. הגברים יתאפיינו בעיקר במקצועות גבריים וללא סדר יום קבוע כמו צבא, משטרה ומכבי אש – שם בכל יום יש עבודה ופעילות חדשה. נשות הטלה מתאפיינות בעיקר ברצון לעבוד בתחום יצירתי כמו ציור, פיסול וכדומה.

Taurusמזל שור
השוורים ידועים כאנשים מאוד אמינים ורציניים ולכן עבודה בתחום הפיננסי תתאים להם מאוד. הגברים בני מזל שור יעבדו לרוב בעיקר בעבודות שעוסקות בכספים כמו יעוץ פיננסי, נדל"ן ברחבי העולם ועסקים רבים אשר לא יתנו לו הרבה מנוחה ביומיום. לעומתם הנשים בנות מזל שור יעדיפו לעסוק בעיקר בעבודות שעוסקות ביופי וטיפוח כמו עסק לתכשיטים או עיצוב פנים ושיער. לרוב בני מזל שור יעדיפו לנהל עסק משלהם ולא לעבוד אצל אנשים אחרים.

Geminiמזל תאומים
בני מזל תאומים ידועים בתור אנשי שיחה ושיח טובים מאוד וכך תתאפיין גם הבחירה בעבודה שלהם. הם לרוב יעדיפו לעבוד בעבודה בתחום התקשורת והנתונים על מנת להביע את דעתם בצורה מוחשית. נומרולוגיה מביאה לנשים בני מזל תאומים את האפשרות לעסוק לרוב בתחום של הוראה וספרות, הן תמיד ירצו להביע את המחשבות שלהם על דף מאשר מבעל פה. בשונה מהם הגבר בן מזל תאומים יעבוד בעיקר בעבודות הקשורות לטלוויזיה ורדיו שם הוא יביע את דעותיו בעל פה.

Leoמזל אריה
בני מזל אריה מתאפיינים בעיקר ברצון שלהם להיות באור הזרקורים ושלא יפספסו אותם לעולם. לכן בנות מזל אריה אשר מתהדרות ביופי מעורר השראה יעדיפו לעסוק בעיקר בתחום של אופנה, טיפוח ויופי, אסור להם לפסול עבודה גם בתור שחקניות או דוגמניות. מנגד הבחור בן מזל אריה אשר ידוע כשקול ומסודר יעבוד בעיקר בתור מנהל או בעל עסק, הרצון שלו להיות תמיד במרכז העניינים יביא אותו לרצות לנהל ולפקח על העסק.

Cancerמזל סרטן
הרצון לעזור לזולת מנהיג את גרף הערכים של בני מזל סרטן, הם תמיד יחפשו כיצד לעזור ולהציל אנשים אחרים וכך תתאפיין גם העבודה בה הם יבחרו. נשות הסרטן יעדיפו בעיקר עבודה בתחום אשר תוציא החוצה את הדחף שלהן להיות אימהיות – כמו מורות, גננות אך לעיתים ירצו להפגין את חוש היצירתיות שלהם בתחום כמו עיצוב מכל הסוגים. בשונה מהן הגבר בן מזל סרטן יעבוד בעיקר בעבודות עם אנשים כמו פסיכולוג, מדריך ומחנך.

Virgoמזל בתולה
הרצון של בני מזל בתולה להעשיר את הידע שלהם על בסיס קבוע יביא אותם בעיקר לרצות לעבוד בעבודות אשר יגרמו להם ללמוד דברים חדשים על בסיס יומיומי. הגברים בני מזל בתולה אשר מסוגלים להיות דייקנים יעבדו בתחום של רפואה או מדע לרוב עקב הרצון שלהם ללמוד דברים ולהפגין את חוש הדיוק שלהם. מנגד נשות הבתולה יעדיפו בעיקר לעבוד בתחום של יעוץ מס ויעוץ פיננסי על מנת להפגין את הידע הרב שרכשו.

Libraמזל מאזניים
אנשים אשר הם בני מזל מאזניים מתאפיינים במהלך היומיום שלהם בעיקר בזכות היותם אוהבי אנשים ואוהבים שלום ופוליטיקה. לכן לרוב העבודה שהכי תתאים לגברים בני מזל מאזניים זה עבודה בתחום של שופט ועורך דין ומנגד הנשים אשר נושאות את מזל מאזניים יעדיפו בעיקר לעבוד בתחום של ניהול וארגון עקב הרצון שלהן לעבוד עם אנשים ולהביא לידי ביטוי את יכולת השכנוע שלהן לידי ביטוי גם בגזרת העבודה.

Scorpioמזל עקרב
בני מזל עקרב ידועים בעיקר בזכות הרצון שלהם לדעת הכל, היכולת שלהם לפתור חידות ושאלות תגרום להם לעבוד בעיקר בתחום אשר יתסיס את הידע שלהם אל האופק ככל הניתן. הגברים יעבדו בעיקר בתחום של מדע וחקר על מנת לדעת כל יום דברים חדשים ולא לגורם לו להשתעמם. על פי כל הנושא של קבלה , הנשים בנות מזל עקרב יעבדו בעיקר בתחום של תמיכה ועזרה לאנשים כמו פסיכולוגיה וריפוי בתחומים השונים.

Sagittariusמזל קשת
בני מזל קשת מתאפיינים בעיקר ברצון שלהם להגיד תמיד את האמת הפנימית שלהם ובחוסר היכולת לשכנע אותם אחרת. הם מאוד קשורים לדעות שלהם ולא ישנו אותם בקלות כלל. לכן הנשים הקשתיות יעדיפו בעיקר לעבוד בתחום חופשי כמו אירוח ויעוץ ואסור לפסול גם את התחום של ההדרכה. ומנגד הגברים בני מזל קשת יעבדו בעיקר בתחום פוליטיקה שם יוכלו להגיד כל דבר שיש על ליבם ובנוסף גם כעורכי דין ויועצים.

Capricornusמזל גדי
ארגון וסדר זה שמם השני של בני מזל גדי, הם ילכו לאיבוד כאשר המקום בו הם יעבדו יהיה מבולגן או רוח של חוסר ידע תרחף באוויר. ולכן הנשים בנות מזל גדי יעבדו בעיקר בתחום של ניהול ותכנון דברים עקב התכונה העיקרית שלה כמסודרת ומחושבת מאוד. מנגד הגברים אשר נושאים את מזל גדי יעבוד בעבודה שתהווה לו קרקע יציבה, ולכן בהזדמנות הראשונה יעדיף לעבוד לבד על פני עבודה תחת בוס.

Aquariusמזל דלי
האחריות מניעה את בני מזל דלי, הרצון שלהם לתרום ולעזור יגיעו לידיי ביטוי גם למקום העבודה שלהם. הם תמיד יחפשו מקום עבודה אשר הם יוכלו להיות חלק פעיל בפיתוחו על ידי מתן עזרה. הנשים בנות מזל דלי יעבדו בעיקר בתחום של הוראה והדרכה על מנת לעזור לכל מי שניתן באמצעות הידע שהם יחלקו איתו. מנגד הגברים בני מזל דלי יעבדו בעיקר בתחום של ניהול עקב היותו שקדן ומוכן לעבוד קשה על מנת להשיג את המטרה.

Piscesמזל דגים
תחום הרפואה יהיה התחום בו בני מזל דגים ישתלבו בצורה הטובה ביותר. היכולת שלהם להתמודד ולהקשיב לכל סוגי האנשים תגרום לכך שהם יכלו לעבוד בתחומים לא פשוטים כמו פסיכולוגיה ויעוץ לאנשים אשר עומדים לאבד את הדרך שלהם.

2 Comments

 1. צדיק
  05/04/2016 @ 10:47

  יותר מעניין לקרוא את התכונות ל כל מזל בהרחבה.

  Reply

 2. אמירה
  08/06/2016 @ 20:00

  יש משהו בזה.
  אני לא חשבתי על זה כאשר בחרתי את המקצוע שלי אבל עכשיו שקראתי את המה שכתובכאן נראה לי שעשיתי בחירה מאוד טובה.

  Reply

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נגישות