הורוסקופ אישי

יצר הסקרנות שלנו כבני אדם הוא בלתי נשלט, הרצון לדעת מה יהיה עתידנו מקנן בנו כל העת ובכל הזדמנות שיש לנו אנו מנסים להרוויח מידע לגביי מה שיקרה לנו. עקב היותנו חרדים לגורלנו, אנו כבני אדם נוטים להאמין בדברים שחורגים מעט מהמציאות כגון אסטרולוגיה, מיסטיקה וכל מה שמתלווה לכך.
יותר ויותר אנשים בודקים בצורה רצינית מה אסטרולוגיה או הורוסקופ תופים להם. כולם מסכימים שזה לא מספיק כי מדובר על דברים כללים מידי.  אין ספק שרק הורוסקופ אישי בנוי על בסיס מפה אסטרולוגית אישית יכולה לייצר הורוסקופ אישי מועיל שמתייחס לכל הפרטים שלנו ששונים מפרטים של אנשים אחרים שנולדו באותו מזל.

הורוסקופ אישי הוא חלק מתורה שלמה, תורת המיסטיקה והקבלה שבה ניתנים פתרונות לשאלות רבות וכן מתאפשר חיבור לחלק הפנימי והנפשי של האדם.  אסטרולוגיה אישית כמו שטוענים היא כלי עבודה שמאשר לנו להתחבר לצד הרוחני שלנו, להכיר את עצמנו טוב יותר ולגלות דברים כמו גם לפתור בעיות.
 אסטרולוגיה אישית יכולה לנתח את האדם על פי תכונותיו הייחודיות, כישרונותיו ודחפים שמניעים אותנו לטוב ולרע, כלומר ניתן להבחין במה שמניע את הנפש לפעול בדרכים מסוימות ומדוע זה אכן כך.

אסטרולוגיה מכילה בתוכה את התחום של ההורוסקופ אישי, ישנם סוגי הורוסקופ שונים כגון הורוסקופ יומי, הורוסקופ שבועי וכן הורוסקופ חודשי ואנו מאמינים להם כבני אדם מהסיבה הפשוטה שלרוב נרצה שזה מה שיקרה לנו.
 
תחזית אסטרולוגית אישית נותנת לנו את הכוח להמשיך הלאה, להאמין ולקבל תשובות לבעיות קיימות שלא הצלחנו לפתור עד כה ולכן אנו מסתמכים על הנאמר בתחזיות מסוג זה. ככל שההתחברות לעולם האסטרולוגי ולחלק הרוחני גבוהה יותר כך השפעתו של עולם זה על האדם גדולה יותר ונעשה שינוי ממשי ברוחניות האדם ותפיסת הדברים.


עמוד זה נצפה ע"י 9,311 גולשים
כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נגישות