הורוסקופ ומזלות

הורוסקופ ומזלותישנם דברים רבים שאותם אנו חייבים לדעת בכל הקשור אל מזלות ואל הורוסקופ. אסטרולוגים חוקרים את הנושא של ההורוסקופ לעומק על מנת שנוכל לקבל את המידע הרלוונטי ביותר בכל הקשור אל המזלות שלנו. על מנת שנוכל לדעת מתי עלינו לפנות אל התאמת מזלות או אל פתרון בעיה כזאת או אחרת באמצעות אסטרולוגיה – עלינו להבין את הנושא המדובר באופן כללי.

ההורוסקופ נועד על מנת שנוכל לחזות אירועים עתידיים אשר צפויים לקרות או להתרחש בעתיד הקרוב או הרחוק. אסטרולוגים רבים מנתחים את האירועים העתידיים על ידי שימוש במפת מזלות, תאריך לידה ושעת הלידה – אלה הם האמצעיים אשר מקנים להם את האפשרות לתת תחזית כמה שיותר אמינה ומדויקת. לכן בעת פנייתכם אל אסטרולוג או איש אשר עוסק במזלות – עליכם להצטייד במידע הרלוונטי על מנת שהוא יוכל לתת לכם את הפענוח הקרוב ביותר אל העתיד הצפוי לכם. כל מידע אשר לא תהיה לכם האפשרות לחלוק עם האסטרולוג יביא לכך שהתחזית תהיה פחות מדויקת ופחות רלוונטית עבורכם.


כל הנושא של כוכבי הלכת מאוד לא ברור למרבית האנשים, אך הם בעלי כוח השפעה עצום בכל הקשור אל העתיד שלכם מבחינת הנושא של אסטרולוגיה ומזלות. כוכבי הלכת נעים סביב השמש במהירות שונה ומשתנה. מהירות התנועה של כוכבי הלכת משפיעה באופן ישיר על כל מזל שאליו כוכב הלכת קשור, באמצעות אותם תזוזות קיימים שינויים דרסטיים לעיתים בתחושה היומיומית שעשויה להשתנות ביום אחד בלבד – וניתן לחזות בה באמצעות הורוסקופ יומי או הורוסקופ שבועי.

בסופו של דבר הפנייה שלכם אל מגלה עתידות חינם היא זאת אשר אמורה להביא להכוונה מלאה שלכם בכל הקשור אל העתיד הצפוי לכם על פי אסטרולוגיה ומזלות. חשוב מאוד שתבחרו איש מקצוע אשר ברשותו הסמכה של אסטרולוג – דבר אשר יקטין את הסיכוי שהתחזית תהיה שגויה או לוקה בחסר. ברוב המקרים התחזית לא תהיה מדויקת באופן מלא, אך המטרה היא שתקבלו את הנקודות הקרובות ביותר אשר צפויות לקרות לכם בעתיד – על מנת שתוכלו לשנות אותם או לפחות להיות מוכנים אליהם.


עמוד זה נצפה ע"י 8,110 גולשים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נגישות