הורוסקופ ועתיד

"החיים מתחילים עם ילד המחפש את האדם ונגמרים כמסע שנעשה בידי האדם לגלות מחדש את הילד בתוכו" אמר סר לורנס ואן דר פוסט. החיים הם אכן מסע. אנחנו יוצאים מנקודה מאוד ברורה ומדויקת ומגיעים לנקודה אחרת ברורה ומדויקת. נולדים ומתים ללא אפליה מבלי לקחת בחשבון מה עשינו לאורך כל חיים. כך יש לנו נקודת מוצא והן ההגעה המדויקת. אולי זה נראה קצת יבש, אבל במונחים אנושיים טהורים, זה התהליך. לידה ומוות, הם שני שלבים שבהם חייבים לעבור.
מה שחשוב הוא מה אנחנו עושים בין שתי הנקודות. המטרה של מסע בחיים, היא להעשיר את הרוח עם חוויות חדשות. במהלך המסע הזה אנחנו עוברים שלבים שונים, חלקם קצרים יותר, חלקם ארוכים יותר, חלקם מאושרים יותר, חלקם פחות מאושרים. לעיתים קרובות אנו שוכחים ש"היום" הוא רק רצף של זמן, "מחר" מגיע בכל מקרה וכך אנו תקועים במצב הזה.

אנחנו מגדירים את המציאות על פי מה שאנחנו מרגישים באותו רגע ושוכחים שהדברים משתנים כל הזמן. אחרי יום תמיד מגיע לילה ולהיפך. הורוסקופ ועתיד הם שני דברים הקשורים לתנועת הכוכבים בשמיים, המציינת במדויק את השלבים השונים נעבור במהלך המסע. מעבר משלב אחד למשנהו בחיים זה הקשה ביותר. זו תקופת מעבר שגורמת למצב של חוסר מנוחה בגלל שלא יודעים מה עתיד לבוא. השינויים בחיים שלנו מייצגים את הרגעים האלה של המעבר בין שלב אחד לשני, לעתים קרובות יש בהם מטען רגשי כבד.

רבים מאמנים שאפשר לדעת דברים על העתיד בהתאם למקום וזוויות של כוכבי הלכת בשמים דרך הורוסקופ. הורוסקופ ועתיד הם תמיד שני מושגים שהולכים ביחד. באסטרולוגיה יש שני כוכבים שמנהלים את העבר ואת העתיד, הדברים שהיו ושיהיו, את הישן והחדש. אלו הם כוכב שבתאי אוראנוס. שבתאי מייצג את הזמן אבל בשילוב עם אוראנוס, הוא הופך גם לנציג של הדברים שכבר קרו, מומשו. אוראנוס מצד שני, הוא הכוכב המייצג את החדש, את העתיד אשר יהיה לבוא. שבתאי מייצג את הישן ואת המבנה החדש אוראנוס.


עמוד זה נצפה ע"י 11,311 גולשים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נגישות