מזל טלה התאמת מזלות

בני מזל טלה ניחנים ברצון שלהם אחר חיפוש אהבת אמת, הם אינם אוהבים ללבוש מסכות והם מצפים מבן הזוג שלהם לפעול באותה צורה. התאמת מזלות תצריך למצוא לו בן זוג עם תשומת לב רבה.
מזל טלה עם מזל טלה
בני מזל טלה מתקשים להיות בזוגיות בינם לבין עצמם. התאמה זוגית שכזו תוביל לדעיכה מהירה בקשר, בתחילת הדרך זה יכול להיראות מבטיח, אך מהר מאוד תבוא הדעיכה והשעמום שיוביל לקריסה.

מזל טלה עם מזל שור
בני מזל טלה אינם מסוגלים לחיות בהרמוניה עם בני מזל שור. האיטיות והאורח רוח של הטליים מעצבנים את בני מזל השור הפעלתן. הורוסקופ מתאר את הקשר הזה כאסון מתחילתו ועד סופו.

מזל טלה עם מזל תאומים
יש סיכוי לקשר טוב בין בני מזל טלה ותאומים. הרצון הוא הדדי מצד שתי הצדדים, אך על פי אסטרולוגיה הקשר יהיה קליל ויתקשה לעלות לגבהים רציניים ולזוגיות ארוכת טווח.

מזל טלה עם מזל סרטן
בני מזל טלה בחיים לא יכולים להסתדר עם בני מזל סרטן. הם פשוט הפכים תהומיים, הורוסקופ אהבה מתאר כי הפסימיות של הסרטנים גומרת לטליים לצאת משווי המשקל המאפיין אותם.

מזל טלה עם מזל אריה
מערכת יחסים של בני מזל טלה עם בני מזל בתולה יכולה להסתיים בכאסח. מחשבון אהבה מציין כי הם יריבו בלי סוף, ובני מזל בתולה הקשים והרציניים יפגעו בטליים המשוחררים והכיפיים.

מזל טלה עם מזל בתולה
בני מזל טלה מסתדרים מצוין עם בני מזל אריה. ההבנה בניהם היא כמעט עיוורת, התאמה בין מזלות אלו יכולה להוביל למערכת יחסים ארוכה ויציבה הם פשוט נולדו האחד לשני.

מזל טלה עם מזל מאזניים
מערכת יחסים של בני מזל טלה עם בני מזל בתולה יכולה להסתיים בכאסח. מחשבון אהבה מציין כי הם יריבו בלי סוף, ובני מזל בתולה הקשים והרציניים יפגעו בטליים המשוחררים והכיפיים.

מזל טלה עם מזל עקרב
בני מזל טלה הם המזל המשלים של בני מזל מאזניים ולהפך. על פי התאמת מזלות הם משלימים האחד את השני בצורה מושלמת – והקשר בניהם ינסוק לשמיים במהירות רבה מהמצופה.

מזל טלה עם מזל קשת
מערכת יחסים של בני מזל טלה עם בני מזל קשת יכולה להצליח, אך לעיתים התאמה בין מזלות אלו יכולה לא להצליח כי בן מזל קשת הלא רציני יאפיל על הטליים הרציניים.

מזל טלה עם מזל גדי
יש סיכוי טוב להצלחה במערכת יחסים בין בני מזל טלה עם בני גדי. אך לעיתים הגדיים מתקשים ללכת עם הזרם דבר שעבור הטליים על פי הורוסקופ זה דבר שבשגרה.

מזל טלה עם מזל דלי
בהתחלה יהיה קשה עבור בני מזל טלה להיות עם בני מזל דלי. אך התאמה זוגית זו יכולה להצליח ואף להיות משגשג במיוחד לטווח הרחוק. ברגע שבני מזל דלי משתחררים הקשר עולה שלב.

מזל טלה עם מזל דגים
בני מזל טלה אינם יכולים להיות בזוגיות עם בני מזל דגים. מהר מאוד שתי הצדדים מבינים כי זה לא זה, על פי הורוסקופ אהבה הדגים משעממים את הטליים.

title_zodiac-compatibility

התאמת מזלות היא אחת מהאפשרויות הטובות ביותר למציאת אהבה, כיום ישנם אנשי מקצוע רבים בתחום של אסטרולוגיה שיוכלו לספק לכם התאמה בין מזלות באופן מקצועי ויעיל. אנשים רבים נוטים להקל ראש בכל הנושא של התאמה זוגית על פי המזל, אך מדובר פה בדרך שלוקחת את כל התכונות הבולטות בכל מזל ועל פי זה מבצעים התאמת מזלות.


תגובה אחת

  1. שון
    08/10/2015 @ 13:49

    מעניין אותי על התאמת מזלות מדוע יש שוני בין אתרים שונים.
    כל אתר מציג כמעט דברים שונים.

    Reply

הוספת תגובה

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.